Wpis

piątek, 05 sierpnia 2016

Wypoczęłam

Naprawdę wypoczęłam. Aż jestem zdziwiona, bo dotychczas po wyjazdach w inne rejony niż nad któreś morze czułam jednak niedosyt. Tym razem wybraliśmy się w Bieszczady i było po prostu cudownie. Może to urok odkrywania nieznanych regionów... Nie pozwiedzaliśmy tyle miast ile sobie zaplanowałam. Po prostu zabrakło na to czasu. Z większych miast byliśmy tylko w Zamościu, a poza tym spacerowaliśmy po górach i odwiedzaliśmy bieszczadzkie miasteczka. Zakwaterowanie się nad Soliną było bardzo dobrym pomysłem, bo tak zupełnie z dala od akwenów byłoby mi dziwnie. Jedyne zastrzeżenie jakie miałam to czas, który za szybko minął... Ale na to już nikt nic nie poradzi.

Po powrocie tym razem, a nie jak zwykle przed, zmieniłam fryzurę - to efekt przeglądnięcia zdjęć z wyjazdu. Coś mi w moim wyglądzie nie leżało, a że trudniej zmienić figurę niż fryzurę, wybrałam się do fryzjera ;) Przy okazji kupiłam w przylegającym do zakładu sklepiku nożyczki fryzjerskie, bo już tak mam, że zawsze po wyjściu od fryzjera mam ochotę coś tam poprawić i jeszcze przyciąć... Bez względu na to u którego bym nie była i ile nie zapłaciła. Korciło mnie zafarbowanie na jakiś jasny rudy, ale boję się późniejszego pozbywania tego koloru.

Przejeżdżałam sobie wczoraj przez Wrocław w dość wolnym tempie, bo pora była taka, że przepisową 50-tką się nie pojedzie. Co chwilę wymijałam się z pewnym rowerzystą... Powiem tak: rowerzyści żądają równouprawnienia. Jeśli on też tego chce, to powinien zapłacić wczoraj niezły mandat. Byłaby to suma mandatów za: lawirowanie między samochodami (o mało co go nie potrąciłam podjeżdżając, bo go nie zauważyłam, a przejeżdżał w poprzek drogi lawirując między raz stojącymi a raz podjeżdżającymi samochodami przez 3 pasy), lawirowanie między ludźmi na chodniku, generalnie raz wjeżdżał na chodnik, wtedy kiedy miał czerwone na drodze, a raz na ulicę (według uznania i niezłym łukiem), przejechał przez trzy światła czerwone jadąc po przejściu dla pieszych i nawet nie zwalniając. A to był tylko kawałek drogi. Sama też jeżdżę na rowerze, ale przyznać muszę, że ilość ignorantów drogowych rośnie.

Szczegóły wpisu

Tagi:
Autor(ka):
ciutzapuszysta
Czas publikacji:
piątek, 05 sierpnia 2016 17:49

Polecane wpisy

Kalendarz

Kwiecień 2019

Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

Tagi

Kanał informacyjny